Dřevoryt, 18x30 cm. Nesignováno. Vlevo dole slepotiskové razítko. Rám, pasparta, sklo. Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1848 – 1903 Francouzský postimpresionistický malíř.