Paul Valéry, Václav Mašek - Mladá Parka

Kniha, 39x29 cm, 46 stran. Napsal Paul Valéry. Obsahuje litografie Václava Maška (signováno vpravo dole Mašek) v deskách, ty mírně poškozeny. Vydáno v 220 výtiscích, tento má číslo 17.

Paul Valéry, Václav Mašek
14163. Mladá Parka
Dražba ukončena:15.11.2017 21:48:00
Vyvolávací cena:300 Kč
vydraženo za:300 Kč

300 Kč 10.11.2017 7:24:36 663