Pavel Čampulka - Malé blesky imaginace

Olej na plátně, 70x45 cm, signováno vlevo dole P. Čampulka 1970, rám.

Pozn.: Vzadu autorský štítek. Rám poškozen.

12372. Malé blesky imaginace
Dražba ukončena:20.09.2017 20:44:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč