Olej na plátně, 50x80 cm. Signováno vpravo dole P. Korbelář. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1909-1956
Narodil se v Lomnici nad Popelkou. Studoval UMPRUM v Praze u prof. Beneše a Kysely. Ve své tvorbě se věnoval hlavně krajinomalbě. Jeho vzorem byl František Kaván. Věnoval se také umělecké textilii a užité grafice. Znaky řemeslných cechů vyzdobil lomnickou radnici.