Pavel Nágl

51607. Opuštěné město

popis: Olej na plátně, 75x58 cm. Signováno vpravo dole Pavel Nágl 91. Rámováno.

zbývá: 1 dnů, 18 hodin

konec dražby: 28.10.2020 19:35:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 500 Kč

500 Kč 13.10.2020 18:56:12 238