Pavliš

304949. Cestou ke vsi

popis: Tempera, 28x42 cm. Signováno vlevo dole Pavliš. Rám, pasparta, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 25.05.2020 20:10:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 16.05.2020 21:05:57 2765