P.C.Canot podle Rosa di Tivoli - Párové obrazy: Zvířata na pastvě v romantické krajině

2x mědirytina, 28x35 cm. Signováno P.C. Canot, Rosa di Tivoli. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rámy požkozeny, 1x papír mírně poškozen.

P.C.Canot podle Rosa di Tivoli
47050. Párové obrazy: Zvířata na pastvě v romantické krajině
Dražba ukončena:15.07.2020 22:17:31
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 400 Kč