Pečinka - Letní krajina

Olej na kartonu, 35x49 cm. Signováno vpravo dole Pečinka. Rám.

pozn.. Rám mírně poškozen.

35311. Letní krajina
Dražba ukončena:26.09.2019 19:58:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 300 Kč