Barevná litografie na papíře, 81 x 67 cm, signováno v desce vlevo dole PEK 54 (1954), v desce text vlevo vertikálně „Vydalo ministerstvo potravinářského průmyslu, hlavní správa tukového průmyslu“. Plakát ve skvělém stavu, volný list.
V námětu se projevuje již vzestup moderní malby, jež je v daném období vzácným uměleckým počinem. Předkládaný sbírkový vzácně se vyskytující plakát je tematicky svým zpracováním a dobou vzniku vyhledávaným sbírkovým kusem, viz. vysoké ceny uměleckých plakátů na specializovaných aukcích plakátů zejména v USA.
V České republice lze vzpomenout několik významných litografických dílen – RICHTER PŘÍBOR, KLABUSSAY, HOLEŠOV, Neubert Smíchov Praha a další dílny. Sběratelské plakátové tvorby se v České republice zatím ještě probouzí hned, za sběratelskou fotografií. Největší sbírky plakátů tvorby v České republice jsou v UPM v Praze a v UPM v Brně. Vzhledem k vysokým cenám za plakátovou tvorbu starých plakátů v zahraničí dochází v posledních šesti letech ke zvýšenému zájmu sběratelů a investorů v ČR.