Peregrini - Busta císaře Františka Josefa

Sádra, výška: 85 cm. Značeno vtlačenou značkou.

Pozn.: Mírně poškozeno. Pozdější provedení.

Peregrini
39023. Busta císaře Františka Josefa
Dražba ukončena:12.12.2019 22:54:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč