Petr Hajda - Podzimní vrba I.

Kombinovaná technika, 68x58 cm. Signováno vpravo dole Hajda 92. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1954
Brněnský výtvarník.

54742. Podzimní vrba I.
Dražba ukončena:27.01.2021 21:22:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 100 Kč