Petr Herel - Soubor 4 grafických listů

Litografie, od 29x20 do 17x14 cm. Signovány vpravo dole Petr Herel 69. Volné listy.

Petr Herel
41520. Soubor 4 grafických listů
Dražba ukončena:11.03.2020 20:08:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 400 Kč