Petr Jaroš - Na kočáru před vilou

Olej na plátně. 40x74 cm. Signováno vlevo dole Jaroš P. 1902. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1859 - 1929

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 170.000 Kč.

Petr Jaroš
38677. Na kočáru před vilou
Dražba ukončena:11.12.2019 21:28:32
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:6 500 Kč