Olej na plátně. 40x74 cm. Signováno vlevo dole Jaroš P. 1902. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1859 - 1929
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 170.000 Kč.