Petr Kunčík

40800. Still life I.

popis: Kombinovaná technika, 60x37 cm. Signováno vzadu P. Kunčík 2017. Nerámováno.

o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 13 500 Kč.

zbývá:

konec dražby: 26.02.2020 19:49:00

vyvolávací cena: 700 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 200 Kč