Petr Kunčík - Still life II.

Kombinovaná technika, 60x35 cm. Signováno vzadu P. Kunčík 2017. Nerámováno.

o autorovi: 1981
Malíř, pedagog. Studoval na Soukromé VOŠ Zlín, obor užitá malba, dále na PedF MU v Brně, obor vizuální tvorba – výtvarná výchova, a na FVU VUT v Brně v ateliéru malířství. Vystavuje od r. 2004, samostatně od r. 2006. Ve svých výtvarných pracích se zabývá hledáním strukturálních, ornamentálních či rytmických principů výstavby obrazové plochy, používá výrazný kolorismus. Žije a pracuje v Brně.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 13 500 Kč.

40812. Still life II.
Dražba ukončena:26.02.2020 20:14:36
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 800 Kč