Kombinovaná technika, 60x35 cm. Signováno vzadu P. Kunčík 2017. Nerámováno.
o autorovi: 1981
Malíř, pedagog. Studoval na Soukromé VOŠ Zlín, obor užitá malba, dále na PedF MU v Brně, obor vizuální tvorba – výtvarná výchova, a na FVU VUT v Brně v ateliéru malířství. Vystavuje od r. 2004, samostatně od r. 2006. Ve svých výtvarných pracích se zabývá hledáním strukturálních, ornamentálních či rytmických principů výstavby obrazové plochy, používá výrazný kolorismus. Žije a pracuje v Brně.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 13 500 Kč.