Petr Meixner - V zimě

Akvarel, 16x22 cm. Nesignováno. Rám, pasparta.

Pozn.: Rám i papír mírně poškozeny. Vzadu přípis Petr Meixner.

Petr Meixner
26338. V zimě
Dražba ukončena:16.01.2019 18:57:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč