Petr Nikl - Růžový netopýr

Litografie, 91x67 cm. Signováno vpravo dole Petr Nikl 2001. Autorský tisk. Rám, sklo.

Petr Nikl
21686. Růžový netopýr
Dražba ukončena:19.09.2018 18:13:00
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:6 000 Kč