Petr Straník - Anna

Olej na plátně, podlepeno deskou, 17x12 cm. Signováno vlevo dole. Rámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru umělce.

o autorovi: 1987

71530. Anna
Dražba ukončena:26.01.2022 20:31:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 200 Kč