Petr Tučný - Zlatoperý čas - komplet 8 grafických listů

Litografie, všechny 25x17 cm. Nesignovány. Volné listy.

59340. Zlatoperý čas - komplet 8 grafických listů
Dražba ukončena:12.05.2021 19:42:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 12.05.2021 12:58:33 4656
500 Kč 12.05.2021 11:32:50 754