Philip Boileau

306389. Portrét dámy

popis: Litografie, 39x29 cm. Signováno vlevo dole v tisku Philip Boileau 1903. Rám, sklo.

dražba ukončena: 18.10.2020 20:05:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč