Philip Boileau - Portrét dámy

Litografie, 39x29 cm. Signováno vlevo dole v tisku Philip Boileau 1903. Rám, sklo.

Philip Boileau
306389. Portrét dámy
Dražba ukončena:18.10.2020 20:05:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč