Pichlík V., František Šašek, Josef Štěpán - Soubor 3 prací

Různé techniky, od 21x63 cm do 45x60 cm. Všechny signovány. 2x rám, pasparta sklo, 1x rám, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

Pichlík V., František Šašek, Josef Štěpán
303054. Soubor 3 prací
Dražba ukončena:04.01.2020 20:18:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 03.01.2020 20:44:09 1300