Pieter Vasiljev (1909-1989) - V. I. Lenin

Olej na plátně, 81x61 cm. Signováno vlevo dole Pieter Vasiljev 66. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Pieter Vasiljev (1909-1989)
37851. V. I. Lenin
Dražba ukončena:27.11.2019 19:05:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:7 500 Kč