Pieter Vasiljev (1909-1989)

37851. V. I. Lenin

popis: Olej na plátně, 81x61 cm. Signováno vlevo dole Pieter Vasiljev 66. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 8 dnů, 19 hodin

konec dražby: 27.11.2019 19:05:00

vyvolávací cena: 800 Kč

minimální příhoz: 500 Kč

aktuální cena: 7 000 Kč