Plowitz - Zátiší s ovocem

Olej na plátně, 60x45 cm. Signováno vlevo dole Plowitz. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Plowitz
308808. Zátiší s ovocem
Dražba ukončena:01.06.2021 20:04:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč