Doubí u Karlových Varů (Aich)

49788. Dekorativní miska

popis: Porcelán, zlaceno, malováno, průměr 19 cm. Značeno Doubí u Karlových Varů. Po r. 1849.

Pozn.: Mírně poškozeno.

zbývá: 7 dnů, 16 hodin

konec dražby: 07.10.2020 19:21:00

vyvolávací cena: 500 Kč

Předmět ještě nebyl dražen