Doubí u Karlových Varů (Aich) - Dekorativní miska

Porcelán, zlaceno, malováno, průměr 19 cm. Značeno Doubí u Karlových Varů. Po r. 1849.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Doubí u Karlových Varů (Aich)
49788. Dekorativní miska
Dražba ukončena:07.10.2020 19:21:00
Vyvolávací cena:500 Kč
nebylo vydraženo