Po roce 1849

49811. Dekorativní miska

popis: Porcelán, zlaceno, malováno, průměr 20 cm. Značeno Doubí u Karlových Varů.

Pozn.: Mírně poškozeno.

zbývá: 7 dnů, 18 hodin

konec dražby: 07.10.2020 19:44:00

vyvolávací cena: 500 Kč

Předmět ještě nebyl dražen