počátek 19. stol. - Soubor 2 prací - Zimní a letní krajinka

Olej na kartonu, 14x20 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rámy poškozeny. Pasparty pošpiněny. Malba 1x mírně poškozena.

počátek 19. stol.
306484. Soubor 2 prací - Zimní a letní krajinka
Dražba ukončena:01.11.2020 20:01:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 800 Kč