počátek 20. stol. - Dekorativní talíř

Porcelán, pestře malovaná růže, průměr 27 cm. Značeno Míšeň.

Pozn.: Mírně poškozeno.

počátek 20. stol.
49879. Dekorativní talíř
Dražba ukončena:07.10.2020 20:52:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
nebylo vydraženo