počátek 20. stol.

307314. Domek u jezera

popis: Olej na kartonu, 24x22 cm. Nesignováno. Rámováno.

pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

dražba ukončena: 15.01.2021 20:02:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 11.01.2021 15:54:28 6965