počátek 20. stol. - Gobelín - Krajina s břízami a muchomůrkami

Vlna, rozměry 100x52 cm. Zhotovila Moravská gobelínová manufaktura, Valašské Meziříčí, návrh Rudolf Schlattauer.

Pozn.: Poškozeno.

počátek 20. stol.
49916. Gobelín - Krajina s břízami a muchomůrkami
Dražba ukončena:07.10.2020 21:31:05
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 700 Kč