počátek 20. stol.

49787. Talíř s motivem vánočních muzikantů

popis: Porcelán, podglazurně kobaltem malovaný motiv, průměr 26 cm. Značeno Míšeň, č. modelu E 235.

Pozn.: Mírně poškozeno.

zbývá: 7 dnů, 18 hodin

konec dražby: 07.10.2020 19:20:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 000 Kč

1 000 Kč 07.09.2020 18:00:09 5572