podle Eduadra von Grütznera

52003. Hodující mniši (V klášterní taverně)

popis: Olej na plátně, 33x45 cm. Nesignováno. Rámováno.

pozn.: Součástí obrazu je knižní Monografie z r. 1902 & pivní láhev s vinětou zobrazující námět na obraze.

dražba ukončena: 29.10.2020 22:53:38

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 4 200 Kč