podle Eduadra von Grütznera - Hodující mniši (V klášterní taverně)

Olej na plátně, 33x45 cm. Nesignováno. Rámováno.

Pozn.: Součástí obrazu je knižní Monografie z r. 1902 & pivní láhev s vinětou zobrazující námět na obraze.

podle Eduadra von Grütznera
52003. Hodující mniši (V klášterní taverně)
Dražba ukončena:29.10.2020 22:53:38
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 200 Kč