Signováno vlevo dole Janoušek 30. Rámováno.
Dřevo-meď, 126x28 cm. Značeno 2x LF. Pozn.: Navrženo pro výzdobu lyžařského střediska Malini Brdo.Vytvořeno řemeslníky na základě návrhu Ludovíta Fully.