podle Vergässera von Obach - Port-au-Prince na Haiti

Litografie, 34x43 cm. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Mírně poškozeno.

podle Vergässera von Obach
48022. Port-au-Prince na Haiti
Dražba ukončena:16.09.2020 21:38:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 16.09.2020 21:29:51 2467