Pokorný - Střechy mezi stromy

Olej na kartonu, 35x50 cm. Signováno vpravo dole Pokorný. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pokorný
308464. Střechy mezi stromy
Dražba ukončena:25.04.2021 20:11:37
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč