porcelánka Loket - Miska

Porcelán, 19x14 cm. Značeno Loket.

Pozn.: Mírně poškozeno.

porcelánka Loket
57789. Miska
Dražba ukončena:09.06.2021 20:08:16
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč