porcelánka Míšeň - Alegorie zimy

Porcelán, výška 13 cm. Značeno Míšeň.

Pozn.: Mírně poškozeno.

porcelánka Míšeň
57763. Alegorie zimy
Dražba ukončena:09.06.2021 19:33:57
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 000 Kč