porcelánka Míšeň - Flétnista

Porcelán, výška 12 cm. Značeno Míšeň.

Pozn.: Mírně poškozeno.

porcelánka Míšeň
57771. Flétnista
Dražba ukončena:09.06.2021 19:44:08
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 000 Kč