porcelánka Míšeň - Kavalír s kytičkou

Porcelán, výška 13 cm. Značeno Míšeň.

Pozn.: Mírně poškozeno, ulomený ukazováček.

porcelánka Míšeň
57742. Kavalír s kytičkou
Dražba ukončena:09.06.2021 19:12:45
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 900 Kč