porcelánka Míšeň - Lišák

Porcelán, výška 10 cm, délka 13 cm. Značeno Míšeň.

Pozn.: Mírně poškozeno.

porcelánka Míšeň
57761. Lišák
Dražba ukončena:09.06.2021 19:43:20
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 300 Kč