porcelánka Rosenthal - Dívka se srnkou

Porcelán, výška 18 cm. Značeno Rosenthal.

Pozn.: Mírně poškozeno.

porcelánka Rosenthal
57766. Dívka se srnkou
Dražba ukončena:09.06.2021 19:32:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 900 Kč