Porcelán, výška 19 cm. Značeno Rosenthal a jménem modeléra nebo malíře Th. Harth. Pozn.: Další soška v této aukci nabízené série rosenthalských psů. Opět vyniká velikostí a kvalitním provedením. Mírně poškozeno.