porcelánka Rosenthal - Hoch s chrtem

Porcelán, výška 17 cm. Značeno Rosenthal.

Pozn.: Mírně poškozeno.

porcelánka Rosenthal
57758. Hoch s chrtem
Dražba ukončena:09.06.2021 19:34:04
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 500 Kč