Pozdní secese po roce 1910 - Stolní hodiny

Dřevo, intarzie, výška: 37 cm.

Pozn.: V intarziích chybějící části. Mírně poškozeno. Bez záruky chodu, pravděpodobně nepůvodní stroj.

Pozdní secese po roce 1910
32974. Stolní hodiny
Dražba ukončena:12.06.2019 18:35:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:8 500 Kč