pravděpodobně 1741 - EX VOTO

Malba na dřevěné desce. 34x24 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

pravděpodobně 1741
38928. EX VOTO
Dražba ukončena:12.12.2019 21:16:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč