pravděpodobně Břetislav Benda - Stojící dívka

Probarvená hmota, výška 46 cm. Značeno nečitelně.

Pozn.: Mírně poškozeno.

pravděpodobně Břetislav Benda
27819. Stojící dívka
Dražba ukončena:13.02.2019 20:17:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 000 Kč