pravděpodobně český malíř 2. pol. 20. stol. - Převaděč

Akvarel, 27x22 cm. Nesignováno. Paspartováno,

pravděpodobně český malíř 2. pol. 20. stol.
306199. Převaděč
Dražba ukončena:23.09.2020 20:11:53
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč