pravděpodobně český malíř 2. pol. 20. stol.

306199. Převaděč

popis: Akvarel, 27x22 cm. Nesignováno. Paspartováno,

dražba ukončena: 23.09.2020 20:11:53

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 2 200 Kč