pravděpodobně Francie počátku 20. stol. - Školačka

Obecný kov, výška 56 cm, nesignováno, patina setřelá.

pravděpodobně Francie počátku 20. stol.
3877. Školačka
Dražba ukončena:28.01.2016 22:29:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 400 Kč