pravděpodobně Hoffman - Dívčí půlakt

Kresba, 21x16 cm. Signováno vpravo dole pravděpodobně Hoffman. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

pravděpodobně Hoffman
37198. Dívčí půlakt
Dražba ukončena:13.11.2019 19:52:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 000 Kč