pravděpodobně Indie poč. 20. stol. - Soubor 17 figurek

Dřevo, od 6 cm po cca 15 cm.

pozn.: Mírně poškozeno.

pravděpodobně Indie poč. 20. stol.
53818. Soubor 17 figurek
Dražba ukončena:09.12.2020 21:52:33
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč