pravděpodobně Indie poč. 20. stol.

53818. Soubor 17 figurek

popis: Dřevo, od 6 cm po cca 15 cm.

pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 09.12.2020 21:52:33

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 700 Kč