MENU
Vstup do aukce
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti po roce 1950 (čtvrtek)
25. dubna 2024 od 20:00
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Dřevo, od 6 cm po cca 15 cm.
pozn.: Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
pravděpodobně Indie poč. 20. stol.
53818. Soubor 17 figurek
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
1 700 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
1 700 Kč
6826
1 600 Kč
5418
1 500 Kč
6826
1 400 Kč
5418
1 300 Kč
limit (09.12.2020 21:36:32)
6826
1 300 Kč
5418
1 200 Kč
limit (09.12.2020 21:32:00)
6826
1 100 Kč
5418
1 000 Kč
6680
900 Kč
7513
800 Kč
5212
700 Kč
831
600 Kč
7807
500 Kč
831