pravděpodobně karlovarský porcelán - Tanečnice

Porcelán, výška: 18 cm. Značeno značkou zaniklé vídeňské porcelánky.

Pozn.: Mírně poškozeno.

pravděpodobně karlovarský porcelán
57798. Tanečnice
Dražba ukončena:09.06.2021 20:31:41
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 700 Kč